×

Ak Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (412) 237 53 58

 • Birlikte Başardık!
  Diyarbakır AK İcraatlar
 • ALTAÇ VEKİLLERLEN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

  DİYARBAKIR - Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, AK Partili vekillerle seçim değerlendirme toplantısı yaptı. AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı’nı ziyaret eden milletvekilleri Cuma İçten, Mine Lök Beyaz, Oya Eronat, Mehmet Süleyman Hazmaoğulları, İl Başkanı Aydan Altaç ve AK Parti Diyarbakır Seçim Koordinasyon (SKM) Koordinatörü Sabri Balaman ile birlikte değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda AK Parti ve belediye başkan adayları tarafından Diyarbakır’da yürütülen çalışmalar ele alındı. AK Parti hizmetlerinin daha iyi halka anlatılması için neler yapılabileceğinin konuşulduğu toplantıda, büyükşehir belediye başkanlığı başta olmak üzere tüm ilçe belediye başkan adaylarının genel durumları masaya yatırıldı. Yaptıkları çalışmalar hakkında milletvekillerine bilgi veren AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, seçim çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ve halktan da yoğun bir ilgi gördüklerini söyledi. Altaç, “Sahada yaptığımız çalışmalarda halkın hizmete susadığını gözlemliyoruz. Halk da yıllardır hizmet alamamaktan şikayetçi. Kapı kapı dolaşarak Ak belediyecilik hizmetlerini anlatıyoruz. Ekiplerimizle 24 saat durmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Diyarbakır 30 Mart’ın ardından Ak belediyecilik ile tanışacaktır. Halkın desteği ile seçimi kazanarak Diyarbakır’a hak ettiği hizmeti vereceğiz. Biz Diyarbakır genelindeki tüm belediyelere talibiz. Halkımız da bu konuda bize destek sunuyor” dedi.
  Teşkilat
 • Şimdi sorulara cevap verme vakti

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu, katıldığı televizyon programında, 'benim yakınlarımdan yedi kişi bile girmiş olsa, ben istifa etmeye hazırım' demişti. Bugün isimler yayınlandı. Şimdi bu sorulara cevap verme vakti" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Kardeşliğe sahip çıkmanın zaferi olacak

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "AK Parti'nin Diyarbakır'da belediye seçimlerinde kazanacağı başarı, aynı zamanda çözüm sürecine, barışa ve kardeşliğe sahip çıkmanın seçimi ve onun seçim zaferi olacaktır" dedi.
  Teşkilat
 • Yerel iktidar Diyarbakır’da hizmet üretemiyor

  AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, "15 yıldır yerel iktidarın Diyarbakır'a hizmet üretemediğini düşünüyoruz" dedi.
  Teşkilat
 • Diyarbakır, Kent Ekonomileri Forumu’na hazırlanıyor

  AK Parti Ekonomi İşleri Başkanlığınca yürütülen, kentlerin farkındalıkları ve vizyonlarının oluşturulması amaçlanan "Kent Ekonomileri Forumu" Diyarbakır'da da gerçekleşecek.
  Teşkilat
 • İşte davamızın esası budur

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bu topraklarda biz Türk, Kürt, Alevi, Sünni ayrımına izin vermeyeceğiz, tek bir yürek olacağız, tek bir ses olacağız, tek bir nefes olacağız. İşte davamızın esası budur " dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Diyarbakır İl Başkanı Altaç‘dan bayram ziyaretleri

  AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Ahmet Sayar'a bayram ziyaretinde bulundu.
  Teşkilat
 • Diyarbakır İl Başkanı Altaç‘dan bayram ziyareti

  AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı (DESOB) Alican Ebedinoğlu'nu ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Siyasetimizin de şifası Bolu’da

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bolu herkes için şifadır, siyasetimizin de şifası Bolu'dadır" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Diyarbakır İl Başkanılığı‘ndan bilgilendirme toplantısı

  AK Parti İl Başkanı Aydın Altaç, "Bu saatten sonra silahlı mücadeleyi yine bir argüman olarak ileri sürmek ya da bir tehdit unsuru olarak göstermek bana sorarsanız Kürt halkına bölge insanına ve bütün Türkiye'ye yapılabilecek en büyük haksızlıktır" dedi.
  Teşkilat

Diyarbakır Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan