×

Ak Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (412) 237 53 58

 • Birlikte Başardık!
  Diyarbakır AK İcraatlar
 • DİYARBAKIR AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINDA BAŞBAKANA DOĞUM GÜNÜ SÜPRİZİ

  Adalet ve kalkınma partisi (ak parti) genel başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın 60. yaş günü nedeniyle adalet ve kalkınma partisi Diyarbakır il başkanlığında doğum günü görkemli bir şekilde kutlandı.
  Teşkilat
 • Bakanlar Kurulu toplandı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, yaklaşık 8 saat sürdü.
  Genel Başkan'dan
 • BAŞKAN ADAYI ENSARİOĞLU’NUN SEÇİM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR…

  Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Galip Ensarioğlu Seçim Çalışmaları Kapsamında Dur Durak Bilmeden Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor. 30 Mart Tarihinde Yapılacak Olan Yerel Seçimlere Az Bir Süre Kalmasına Rağmen Ziyaretlerini Aralıksız Olarak Sürdüren Başkan Adayı Ensarioğlu Devlet Hastanesinde Ziyaretlerde Bulundu.Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Gedik'e Nezaket Ziyaretinde Bulunan Başkan Adayı Ensarioğlu Hastanede Bulunan Birimleri Dolaşarak Hasta Ve Hasta Yakınlarına Geçmiş Olsun Temennisinde Bulundu. Burada Halk İle Ayak Üstü Sohbetler Gerçekleştiren Başkan Adayı Ensarioğlu Sur İlçesine Bağlı Dicle Mahallesine Giderek Ak Parti Sur İlçe Belediye Başkan Adayı Abdurahman Kurt Sur İlçe Başkanı Şafak Yentürk İle Birlikte Başak Ve Akbaş Ailelerinin Taziyesine Katıldı.Daha Sonra Başkan Adayı Ensarioğlu Ve Beraberindekiler Yenişehir İlçesine Bağlı Başil Köyüne Geçerek Ev Ziyaretinde Bulundu.
  Teşkilat
 • BAŞKAN ADAYI ENSARİOĞLU KULP VE LİCE İLÇELERİNDE…

  Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M.Galip Ensarioğlu Seçim Çalışmaları Kapsamında Diyarbakır'ın İlçesi Olan Kulp İlçesinde Düzenlenen Mitingte Halka Seslendi. Kulp İlçesinin Çarşı Merkezinde Yapılan Mitinge Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M.Galip Ensarioğlu Beraberindeki Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı M.Mehdi Eker Milletvekilleri M.Süleyman Hamzaoğulları,Oya Eronat,Mine Lök Beyaz,İl Başkanı Avukat Aydın Altaç'ın Yanı Sıra Çok Sayıda Partili Katıldı.Binlerce Kişinin Katıldığı Mitingte Halkı Selamlayan Partililer Kulp Halkı Tarafından Coşkuyla Karşılandı. Başkan Adayı Ensarioğlu Yaptığı Konuşmasında Kulp İlçesinin Siyaset Anlamında Bir Çok Siyasetçiyi Barındırdığını Belirterek Kulp İlçesinde Yaşayan Vatandaşların Yol,Alt Yapı,Yatırım Olmadığı İçin Buraları Tek Ediyordu Ak Parti İktidarından Sonra Kulp İlçesine Yapılan Yol Ve Alt Yapı İşinden Sonra Buraları Adeta Cennet Haline Geldi Diyerek Artık İnsanlar Buraya Yaşamak İçin Geliyor Diye Konuştu.Başkan Adayı Ensarioğlu Kürtçe Ve Türkçe Yaptığı Konuşmasında Ak Parti Olarak Daha İyi Bir Hizmet Vermek İçin Kulp İlçe Belediye Başkanlığına Talip Olduklarını Söyledi. Ensarioğlu Kulp Halkından 30 Mart Tarihinde Yapılacak Olan Seçimler İçin Destek İstedi Seçildikleri Takdirde Hizmetin Yanı Sıra Kulp İlçesinin İsmini Pasur Olarak Değiştirme Sözünü Verdi. Yapılan Konuşmaların Ardından Başkan Adayı Ensarioğlu Ve Beraberindekiler Lice İlçe Merkezine Geçip Esnafları Dolaşarak Destek İstedi Oldukça Sıcak Karşılanan Ensarioğlu Ve Beraberindekiler Esnaflar İle Ayak Üstü Sohbetler Gerçekleştirdi.Daha Sonra Partililer Yapılan Ziyaretlerin Ardından Kulp İlçesine Bağlı Ağaçlı Beldesine Geçilerek İpekböcekliği İpek İplik Üretim Tesis Açılışına Katıldı.
  Teşkilat
 • BAŞKAN ADAYI ENSARİOĞLU HAZRO VE SİLVAN İLÇELERİNDE…

  Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M.Galip Ensarioğlu Seçim Çalışmaları Kapsamında Diyarbakır'ın İlçeleri Olan Hazro Ve Silvan İlçelerinde Miting Düzenledi. Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M.Galip Ensarioğlu Beraberindeki Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı M.Mehdi Eker Millet Vekilleri M.Süleyman Hamzaoğulları,Mine Lök Beyaz Ak Parti İl Başkanı Avukat Aydın Altaç Ve İlçe Başkanlarının Yanı Sıra Çok Sayıda Partili Katıldı.Başkan Adayı Ensarioğlu Şehir Merkezinde Düzenlenen Mitingde Hazrolulara Seslenerek 30 Mart Tarihinde Yapılacak Olan Seçimler İçin Destek İstedi. Ensarioğlu Hazro İlçesinin Tarihi Anlamda Çok Eski Bir İlçe Olduğunu Söyleyerek Bu Tarihi İlçemizi Bu Güne Kadar İlçeyi Yönetenler Tarafından Değerlendirilmediğini Bir Çok Değere Sahip Olan Hazro İlçesinin Belediyesine Talip Olduklarını Dile Getiren Ensarioğlu Bu Güne Dek Demokrasi Adına Sözler Söyleyenler Hazro Adına Hiç Bir Şey Yapmadılar Bunu Değiştirmek Artık Sizin Elinizde Diyen Ensarioğlu Başbakan Recep Tayip Erdoğan'a Yapılan Komplo Olayına Da Değinerek Milletin Yapılan Komploya 30 Mart Tarihinde Cevap Vereceğini Söyledi.Yapılan Konuşmaların Ardından Partililer Hazro İlçesinden Miting Yapmak Üzere Silvan İlçesine Geçti.Silvan Girişinde Halkın Sevgi Seli İle Karşılanan Başkan Adayı Ensarioğlu Ve Beraberindekiler Seçim Otobüsü Üzerine Çıkıp Halkı Selamladı.Yoğun Kalabalığın Olduğu Mitin Alanında Konuşan Başkan Adayı Ensarioğlu Devlet Tarafından Yaptırılan Yatırımları Araç Yakarak Protesto Ederek Hiç Kimsenin Engelleyemeceğini Belirten Ensarioğlu Biz Adalet Ve Kalkınma Partisi Olarak Silvan İlçesine Aday Olduklarını 30 Mart Tarihinde Sandığa Giderek 15 Yıldan Beridir Gelişmeyen Silvanın Hesabını Sorun Diye Konuşan Ensarioğlu Özellikle Çarpık Yapılaşma Konusuna Da Değinerek Silvan İlçesinin Kaderini Biz Değiştireceğiz Şeklinde Konuştu. Yapılan İki Mitingin Ardından Dicle İlçesine Bağlı Üzümlü Köyünde Bulunan Ömer Aydın'ın Oğlunun Düğününe Geçildi.
  Teşkilat
 • Monghi Hamdi’yi kabul etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Tunus Dışişleri Bakanı Monghi Hamdi'yi kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • BAŞKAN ADAYI ENSARİOĞLU ÇERMİK VE ÇÜNGÜŞ‘E ÇIKARMA YAPTI…

  Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M.Galip Ensarioğlu Seçimlere 12 Gün Kala Seçim Çalışmaları Kapsamında Diyarbakır'ın İlçeleri Olan Çermik Ve Çüngüş İlçelerinde Miting Düzenleyerek Halka Seslendi. Seçim Çalışmaları Kapsamında Diyarbakır İlçelerinde Yapılan Mitinglerin Bugünkü Ayağı Çermik Ve Çüngüş İlçeleri Oldu. Düzenlenen Mitinge Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı M.Mehdi Eker Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M.Galip Ensarioğlu Milletvekilleri Cuma İçten,Oya Eronat,Mine Lök Beyaz,Mehmet Hamzaoğulları,Ak Parti İl Başkanı Avukat Aydın Altaç İlçe Başkanlarının Yanı Sıra Bir Çok Partili Katıldı. Çermik Çarşı Merkezinde Düzenlenen Mitinge Yaklaşık 2 Bin Kişi Katılırken Gelen Partililer Çermik Halkı Tarafından Zılgıt Ve Alkışlar Eşliğinde Karşılandı.Başkan Adayı Ensarioğlu Miting Alanına Gelen Binlerce Çermikli Vatandaşa Seslendi Ensarioğlu Yaptığı Konuşmasında Çermik İlçesi Meydanın Her Zaman Demokrasi Meydanı Olduğunu Belirterek Çermik İlçesinin Tarihi Boyunca Fırsatçılara Göz Yaşı Dökenlere İmkan Vermediğini Söyledi. Başkan Adayı Ensarioğlu Bu Nedenlede Çermik İlçesinin Daima Huzur İçinde Olduğunu 30 Mart Tarihinde Yapılacak Olan Yerel Seçimlerde İse Çermik Halkının Daima Hizmet Edenin Yanında Olacaklarına İnandıklarını Söyledi.Diğer Partilerin İlçeye Gelip Sözde Demokrasiden Bahsetmesinin Tamamen Aldatmaca Olduğunu Vurgulayan Ensarioğlu Seçim Otobüslerini Adayları Taşlayarak Engelleme Yaparak Siyaseti Ve Hizmeti Engellemeyecekler Şeklinde Konuştu. Yoğun Kalabalığın Olduğu İlçe Merkezinden Ayrılan Başkan Adayı Ensarioğlu Ve Partililer Çüngüş İlçesine Geçti.Burada Halkın Sevgi Seli İle Karşılanan Partililer Çüngüş Halkını Selamladı. Başkan Adayı Ensarioğlu Yaptığı Konuşmasında 30 Mart Tarihinde Yapılacak Olan Seçimlerinin Bir Hizmet Seçimi Olduğunun Altını Çizen Ensarioğlu Türkiye'yi Bataklıktan Çıkarıp Bugünlere Getiren Ak Parti Hükümetinin Sizlere Daha İyi Hizmet Vermesi Adına Belediye Başkanlığına Aday Olduklarını Söyledi. Başkan Adayı Ensarioğlu Çüngüş Halkından Seçimlerde Ak Partiye Destek Vermelerini İstedi. Yapılan Konuşmaların Ardından Çüngüş İlçesine Bağlı Yeniköy Halkına Bir Ziyaret Gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • AK PARTİLİ BAĞLAR ADAYI PARLAK 1 GÜNDE 10 KÖY 1 MEZRA ZİYARET ETTİ.

  Başkan adayı Parlak köy girişinde Ak Parti Bayrakları ve zılgıtlarla karşılandı DİYARBAKIR Ak parti Bağlar Belediye Başkan Adayı Alaattin Parlak, köy ziyaretlerine devam ediyor. Bir günde 10 köy bir mezra ziyaret eden Başkan adayı Parlak köylülerden yoğun ilgi gördü. Yağmur Çamur dinlemeden köy çalışmalarını devam eden Başkan adayı Parlak köy girişinde Ak Parti Bayrakları ve zılgıtlarla karşılandı.Çocuklar ile fotoğraf çektirdi. Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Diyarbakır Bağlar Belediye Başkan Adayı Alaattin Parlak seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı köy ve mezraları ziyaret etti. Beraberinde, Ak parti Bağlar Belediye Meclis üyesi Adayları Murat Aksoy, Hazım Gönen, Kazım Artar, İhsan Çubuk ve Halim Akyüz ve Bölgenin sevilen işadamı Süleyman Ergin ile birlikte ilk durakları olan Kırkkoyun, ardından Kümderesi Küstekli, Döver, Baykara,, Ortaveren,Yiğit yolu, Oğlaklı, ve en son olarak Naldöken ve Tahta doğru mezrasında köylüler ile bir araya geldi sorunlarını dinledi. “30 MART HİZMET ANLAYIŞININ DEĞİŞECEĞİ GÜN OLACAK” 30 Mart seçim startını 30 günden bu yana veren Bağlar Belediye Başkanı Alaattin Parlak, seçim gezisi kapsamda 10 köy bir mezrada taziye ve ziyaretlerde bulundu. Beraberinde Ak Parti Bağlar Belediye Meclis Üyeleri ve bir grup partili ile ziyaretler gerçekleştiren Alaattin Parlak’a, köylüler büyük ilgi gösterdi. Gittiği her köyde Başkan adayı Parlak ve beraberindeki heyet köyün girişinde zılgıtlar ile karşılandı. Köy Çocuklarının ellerinde Ak Parti Bayraklarını gören Başkan adayı Parlak Çocuklar ile özel ilgilendi. Hediyeler verdi. Çocuklar ile bir süre sohbet eden Başkan adayı Parlak Çocuklar ile birlikte fotoğraf çektirdi. Buradan köy odasına geçen Başkan adayı Parlak köylülerin sorunlarını dinledi. Ak Parti bayrak ve flamaları ile karşılanan Başkan adayı Parlak, Bağlar ilçesi için hazırladıkları projeleri vatandaşlarla paylaştı. Bağlar bölgesinin kendileri için büyük önem taşıdığına dikkat çeken Parlak, vatandaşlara daha iyi bir gelecek sağlamak adına bu yerel seçimlerden zaferle çıkacaklarına inandıklarını söyledi. Adalet ve Kalkınma Partisi Diyarbakır Bağlar Belediye Başkan Adayı Alaattin Parlak ilçesine bağlı köyleri sık sık ziyaret ettiklerini kaydetti. Alaattin Parlak şöyle devam etti: “İnsanların ciddi bir siyasi bilince sahip olduklarını anlatan Parlak ‘insanlarımız 12 yılda Türkiye'nin geldiği noktanın farkındalar. Bu kazanımların kaybedilmemesi adına çevredeki riskleri de göz önüne alarak bilinçli bir şekilde yaklaşıyorlar seçimlere. Ak Parti hükümetinin genelde ve yerelde kendilerine nasıl hizmet ettiğinin farkındalar. Dolayısıyla bunların bilinci ile sandığa yaklaşıyorlar’ “5 YIL İÇİNDE BÜYÜK PROJELERE İMZA ATACAĞIZ” 5 yıl içerisinde Bağlar ilçesinden başlayarak büyük adımlar atarak ilerleyeceklerini kaydeden Başkan Adayı Parlak Köy “Mahalle farkı gözetmeden tüm çalışmalarımız eşit ve adil olacaktır. Bizim adalet ve kalkınma noktasında ki hedeflerimiz kalkınma ile daha hızlı bir şekilde şaha kalkacaktır ve hak ettiği yere Bağlar ulaşacaktır. Bu anlamda halkımızın bilinci bizi mutlu ediyor. Umut ediyoruz ki bu hizmetler 5 yıl içerisinde en kısa ve en güzel şekilde halkımızın ayaklarına “ dedi. Bunun üzerine köylüler Ak Partili heyetin köylerini ziyaret etmesinin kendilerini memnun ettiğini ifade etti. Ardından Başkan adayı Parlak’tan köy ile ilgili sorunların çözümü için destek istediler, Başkan adayı Parlak Projeler ve yapılacak hizmet eylem planlarını anlatmasının ardından Köylülerin talep ve isteklerini not alan Parlak ardından köyden ayrıldı. Başkan adayı Parlak köy girişinde Ak Parti Bayrakları ve zılgıtlarla karşılandı DİYARBAKIR Ak parti Bağlar Belediye Başkan Adayı Alaattin Parlak, köy ziyaretlerine devam ediyor. Bir günde 10 köy bir mezra ziyaret eden Başkan adayı Parlak köylülerden yoğun ilgi gördü. Yağmur Çamur dinlemeden köy çalışmalarını devam eden Başkan adayı Parlak köy girişinde Ak Parti Bayrakları ve zılgıtlarla karşılandı.Çocuklar ile fotoğraf çektirdi. Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Diyarbakır Bağlar Belediye Başkan Adayı Alaattin Parlak seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı köy ve mezraları ziyaret etti. Beraberinde, Ak parti Bağlar Belediye Meclis üyesi Adayları Murat Aksoy, Hazım Gönen, Kazım Artar, İhsan Çubuk ve Halim Akyüz ve Bölgenin sevilen işadamı Süleyman Ergin ile birlikte ilk durakları olan Kırkkoyun, ardından Kümderesi Küstekli, Döver, Baykara,, Ortaveren,Yiğit yolu, Oğlaklı, ve en son olarak Naldöken ve Tahta doğru mezrasında köylüler ile bir araya geldi sorunlarını dinledi. “30 MART HİZMET ANLAYIŞININ DEĞİŞECEĞİ GÜN OLACAK” 30 Mart seçim startını 30 günden bu yana veren Bağlar Belediye Başkanı Alaattin Parlak, seçim gezisi kapsamda 10 köy bir mezrada taziye ve ziyaretlerde bulundu. Beraberinde Ak Parti Bağlar Belediye Meclis Üyeleri ve bir grup partili ile ziyaretler gerçekleştiren Alaattin Parlak’a, köylüler büyük ilgi gösterdi. Gittiği her köyde Başkan adayı Parlak ve beraberindeki heyet köyün girişinde zılgıtlar ile karşılandı. Köy Çocuklarının ellerinde Ak Parti Bayraklarını gören Başkan adayı Parlak Çocuklar ile özel ilgilendi. Hediyeler verdi. Çocuklar ile bir süre sohbet eden Başkan adayı Parlak Çocuklar ile birlikte fotoğraf çektirdi. Buradan köy odasına geçen Başkan adayı Parlak köylülerin sorunlarını dinledi. Ak Parti bayrak ve flamaları ile karşılanan Başkan adayı Parlak, Bağlar ilçesi için hazırladıkları projeleri vatandaşlarla paylaştı. Bağlar bölgesinin kendileri için büyük önem taşıdığına dikkat çeken Parlak, vatandaşlara daha iyi bir gelecek sağlamak adına bu yerel seçimlerden zaferle çıkacaklarına inandıklarını söyledi. Adalet ve Kalkınma Partisi Diyarbakır Bağlar Belediye Başkan Adayı Alaattin Parlak ilçesine bağlı köyleri sık sık ziyaret ettiklerini kaydetti. Alaattin Parlak şöyle devam etti: “İnsanların ciddi bir siyasi bilince sahip olduklarını anlatan Parlak ‘insanlarımız 12 yılda Türkiye'nin geldiği noktanın farkındalar. Bu kazanımların kaybedilmemesi adına çevredeki riskleri de göz önüne alarak bilinçli bir şekilde yaklaşıyorlar seçimlere. Ak Parti hükümetinin genelde ve yerelde kendilerine nasıl hizmet ettiğinin farkındalar. Dolayısıyla bunların bilinci ile sandığa yaklaşıyorlar’ “5 YIL İÇİNDE BÜYÜK PROJELERE İMZA ATACAĞIZ” 5 yıl içerisinde Bağlar ilçesinden başlayarak büyük adımlar atarak ilerleyeceklerini kaydeden Başkan Adayı Parlak Köy “Mahalle farkı gözetmeden tüm çalışmalarımız eşit ve adil olacaktır. Bizim adalet ve kalkınma noktasında ki hedeflerimiz kalkınma ile daha hızlı bir şekilde şaha kalkacaktır ve hak ettiği yere Bağlar ulaşacaktır. Bu anlamda halkımızın bilinci bizi mutlu ediyor. Umut ediyoruz ki bu hizmetler 5 yıl içerisinde en kısa ve en güzel şekilde halkımızın ayaklarına “ dedi. Bunun üzerine köylüler Ak Partili heyetin köylerini ziyaret etmesinin kendilerini memnun ettiğini ifade etti. Ardından Başkan adayı Parlak’tan köy ile ilgili sorunların çözümü için destek istediler, Başkan adayı Parlak Projeler ve yapılacak hizmet eylem planlarını anlatmasının ardından Köylülerin talep ve isteklerini not alan Parlak ardından köyden ayrıldı.
  Teşkilat
 • Yükseköğretim reformuna ihtiyaç var

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, YÖK'teki Yükseköğretim Akademik Arşiv Projesi tanıtım toplantısında konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • BAŞKAN ADAYI ENSARİOĞLU DİCLE VE EĞİL İLÇELERİNDE…

  Adalet Ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M.Galip Ensarioğlu Seçim Çalışmaları Kapsamında Diyarbakır'ın İlçesi Olan Dicle Ve Eğil'de Halka Seslendi. 30 Mart Tarihinde Yapılacak Olan Belediye Seçimleri Kapsamında Seçim Çalışmalarını Sürdüren Adalet Ve Kalkınma Partisi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M.Galip Ensarioğlu Dicle Ve Eğil İlçelerinde Miting Düzenleyerek Halka Seslendi.Yapılan Mitinge Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı M.Mehdi Eker Eski Devlet Bakanı Salim Ensarioğlu Başkan Adayı M.Galip Ensarioğlu Ak Parti İl Başkanı Avukat Aydın Altaç Milletvekilleri Oya Eronat,Cuma İçten,Mine Lök Beyaz,Süleyman Hamzaoğlulları İlçe Başkanı Dicle İlçe Belediye Başkan Adayı Feysal Ensarioğluve Çok Sayıda Partili Katıldı. Dicle Merkezde Yapılan Mitinge Binlerce Vatandaş Katıldı. Mitingde Vatandaşa Seslenen Başkan Adayı Ensarioğlu Dicleli Vatandaşlara Bugüne Kadar Kendilerini Yalnız Bırakmadıkları İçin Teşekkür Etti. Ensarioğlu Seçimlere 15 Gün Gibi Kısa Bir Günün Kaldığını Kimin Seçileceğine Vatandaşın Kara Vereceğini Belirterek Dicle Halkının Hizmet Yapana Oy Vermelerini İstedi 15 Yıldan Beridir Başka Parti Tarafından Yönetilen Dicle İlçesinin Kalkınma Adına Hiç Bir Şeyin Yapılamdığını Bunun Aksine Dahada Geriye Götürdüklerini Söyledi. Başkan Adayı Ensarioğlu Seçildikleri Takdirde Vatandaşlara 5 Yıl İçerisinde Tüm Yollar Ve Alt Yapı Çalışmalarının Sorunsuz Bir Şekilde Bitirme Sözü Verdi. Yapılan Konuşmaların Ardından Eğil İlçesine Geçen Başkan Adayı Ensarioğlu Ve Partililer Burada Eğil Halkının Sevgi Seli İle Karşılandı.Burada Da Seçim Otobüsünün Üzerinde Halka Seslenen Başkan Adayı Ensarioğlu Bu Memlekete Hizmet Etmiş Bir Partiye Oy Vermelerini İsteyerek 15 Yıldan Beridir Hizmet Aşkı İle Tutuşan Eğil İlçesinin Artık 5 Saat Bile Beklemeye Vaktinin Olmadığını Söyledi.Ensarioğlu Peygamberler Türbesi Ve Çevresini Ve Köy Yollarının Ak Parti İktidarı Tarafından Yapıldığının Altını Çizen Ensarioğlu Adalet Ve Kalkınma Partisi Olarak Bu Saatten Sonra Laf Değil İş Zamanıdır Şeklinde Konuştu.
  Teşkilat

Diyarbakır Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan